Archimedes - Jak generować dochód Nic nie robiąc

Przejrzyj wszystkie swoje doświadczenia, zainteresowania i wiedzę, a następnie rozważ i przyjrzyjmy się, zacznijmy pracę nad listą możliwych projektów, które rozwiążą wyzwania, które wcześniej zidentyfikowałeś.

Powodem, dla którego musisz ciągle aktualizować, jest inny blog niż zwykła strona internetowa, a także wyszukiwarki, które często określają nowe treści. Jeśli tego nie zobaczą, wpłynie to na ruch ilościowy lub czytelników, którzy przyjdą na Twój osobisty blog. Jeśli nie masz czytelników, a następnie Golden Goose Shop, nie będziesz mieć możliwości dokonywania sprzedaży lub kliknięć lub gotówki w dowolny sposób wybrany do zarabiania na stronie.

Powaga przestępstwa wymagała "Oko za oko". Musieliśmy odzyskać skradzione kulki Marka, ale musieliśmy przekazać lekcję gry na gitarze. Konfiskowalibyśmy marmury pana Danuchi i przedstawiali je Markowi. Ten akt może być przeprowadzony tak, jak to było Devine Retribution. Danuchi nigdy nie dowie się, skąd się wzięły jego marmury. Nigdy nie powinien wiedzieć na pewno, kto je wziął. Ale jak dokładnie?

Nie tylko to, ale każda wiadomość e-mail i oferta, którą otrzymuję, są lekcją marketingu. Niektóre z nich są lekcjami, które można wykonać, i są lekcjami, które należy wykonać więcej. Czy słyszałeś w swoim SWIP start? Organizuję wszystkie moje wiadomości w folderach, gdy są one dostępne. Jeśli stwierdzę, że ktoś jest wart tego, aby go śledzić, tworzę katalog tylko dla nich, dlatego też opracowuję regułę w Outlooku, a także, że ich własny sklep trafia do tego katalogu. Rzeczywistość jest ustalona przez ten czas, łączę ludzi w zależności od prawdy z różnych powodów.

I dobry sklep Golden Goose, w którym wszyscy początkujący gracze powinni gonić - długoterminowy sukces. Nie mówię o kilkuset rozdaniach, a nawet o ostatnich 10 sesjach. Mówię o 50 000 - 100 000 rozdań, albo o cały rok, a nawet o więcej. Wariancja może sprawić, że każdy gracz będzie wyglądać dobrze lub źle w nadchodzącym okresie, jednak w nadchodzących latach dobrzy gracze będą oczywiście bardziej rozwinięci niż reszta, a także źli będą wymykać się z dochodów.

Dlatego najpierw uczę sprzedaży i koncentruję się na przemyśle chłodniczym, aby odłożyć to doświadczenie dla tej nowej osoby, dopóki nie zdobędę wciągającego doświadczenia, sukcesu i pewności siebie, które przygotują ich do tego spotkania. Świetna oferta. Dystrybutor nie będzie tylko twierdził, że wszystko, co robią, jest całkowicie odmienne od złego doświadczenia ich przyjaciela lub krewnego, ale może je wyświetlać.

Jak na ironię, każdy jego lokator to trampki, których politycy i działacze uważają za "potrzebujących". Teraz rząd zabiera 20 dolarów za 30 dolarów do kieszeni z "podatku od właściciela". Jeśli najemca jest objęty programem pomocy, otrzymuje część pieniędzy. Oczywiście kwota, którą otrzymają, zostanie zmniejszona o koszty i koszty administracyjne, aby rząd mógł zbierać, kontrolować i dystrybuować pieniądze. Kto naprawdę zapłacił za ten podatek? Golden Goose Sneakers The landlord? Nie, w finale są to ogólnie ludzie - ty i ja.

Wizytówki i ulotki reklamowe mają rzeczywistą osobę, która rozpoczyna działalność wyłącznie na ich ciepłym rynku i natychmiast wszystkie stają się wartościowe. Tak, intencje są dobre, ale wyniki są mierzone i rejestrowane w pamięci. Świeżo upieczona osoba niemalże bez problemu natknie się na "ciotkę Ednę" lub "wujka Golden Goose Haus Halleyacka", która nie zrobiła tego w MLM i niestety zachowa się w sposób, który zapewni, że osoba, która skorzysta z ich rady, również nie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *